جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

امام جمعه تربت حیدریه: راه حل مشکلات اقتصادی عمل به شیوه دفاع مقدس است

  امام جمعه تربت حیدریه گفت: ملت ما در دوران دفاع مقدس، با وجود همه تحریم های جهانی به پیروزی رسید و اکنون نیز اگر بخواهیم بر مشکلات اقتصادی فائق آییم باید به همان نسخه و مدیریت جهادی روی بیاوریم.

  به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در خطبه های نماز جمعه این هفته تربت حیدریه اظهار کرد: دوران هشت ساله دفاع مقدس، بهترین مصداق مدیریت جهادی و اتکای ملت ما به توانمندی های داخلی است و امروز اگر می خواهیم مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه حل شود تنها راه آن مدیریت جهادی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است که از درون اقتصاد کشور را مقاوم می سازد.
  وی افزود: همه اقتدار و پیشرفت های ایران اسلامی با توکل به خدا و در سایه امدادهای امامان معصومین(ع) شکل گرفته و ما را به پایه ای رسانده که دشمن از توان دفاعی و قدرت نظامی ایران همیشه در هراس است.
  عصمتی گفت: دفاع مقدس از مقاطع به یاد ماندنی انقلاب اسلامی ایران است و استکبار جهانی پس از پیروزی انقلاب اسلامی با توطئه های مختلف اصول اساسی نظام را هدف گرفته و هنوز پس از ۳۷ سال از عمر انقلاب، از اهداف خود عقب ننشسته و به فتنه گری و توطئه انگیزی ادامه می دهد.
  امام جمعه تربت حیدریه بسیج را از برکات دوران دفاع مقدس برشمرد و گفت: امروز این قدرت مردمی به الگویی در منطقه تبدیل شده و کشورهای منطقه با شبیه سازی آن در برابر زیاده خواهی های مستکبران مقاومت می کنند.
  عصمتی به اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن اشاره کرد و افزود: همه برنامه ریزی ها برای مسائل مهم کشور در گرو وجود اطلاعات و آمار صحیح در بخش های مختلف است و مردم نهایت همکاری را در این طرح بکنند تا دولتمردان بر اساس آن برنامه ای جامع و کارگشا برای کشور تدوین کنند.
  به گزارش ایرنا فرمانده تیپ پیاده 177 شهید محمدجعفر نصر اصفهانی، مستقر در تربت حیدریه نیز به مناسبت هفته دفاع مقدس در جمع نمازگزاران جمعه بر آمادگی و پا در رکابی نیروهای مسلح تحت امر مقام عظمای ولایت، برای دفاع از انقلاب اسلامی تاکید کرد.
  سرهنگ ستاد حمیدرضا جعفری گفت: دفاع مقدس عظیم ترین رخداد 2 قرن اخیر تاریخ ایران است و با وجودی که از زمان فتحعلی شاه قاجار تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، حدود یک میلیون متر مکعب از خاک ایران به تصرف بیگانگان درآمده بود، در دوران جنگ تحمیلی، باوجود همدست شدن همه کشورهای مستکبر با عراق متجاوز، حتی یک وجب از خاک کشورمان به دست دشمن نیفتاد.
  وی، صبر و استقامت، شجاعت، معنویت و شهادت طلبی را از بارزترین ویژگی های رزمندگان دوران دفاع مقدس ذکر کرد و افزود: امروز هم رمز پیروزی در برابر هجمه ها و تهدیدات استکبار مقاومت و پایداری است.
  شهر 130 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری مشهد قرار دارد.


  این مطلب تا کنون 23 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 3 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : دفاع ,حیدریه ,تربت ,مقدس ,جمعه ,دوران ,دفاع مقدس ,تربت حیدریه ,مدیریت جهادی ,انقلاب اسلامی ,امام جمعه ,
  امام جمعه تربت حیدریه: راه حل مشکلات اقتصادی عمل به شیوه دفاع مقدس است

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر